PILNE

O InfoStrefie

InfoStrefa S.A. to spółka należąca do Polskiej Agencji Prasowej i Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Misją spółki jest wspieranie podmiotów działających na polskim rynku kapitałowym w obszarze komunikacji i relacji inwestorskich. Pomagamy spółkom w aktywnej komunikacji z inwestorami i akcjonariuszami, przyczyniając się do zwiększenia wartości spółek i budowania pozytywnego wizerunku. Podczas ponad 12 letniej obecności na rynku zrealizowaliśmy blisko 4 tysiące transmisji, które w tym czasie zgromadziły ponad milion odbiorców, a w naszym archiwum posiadamy około 15 tysięcy materiałów wideo.

Jesteśmy wydawcą serwisu InfoStrefa.com, który  łączy w sobie funkcjonalności dotychczasowych serwisów: GPWInfoStrefa.pl oraz GPWMedia.pl. Użytkownikom serwisu - inwestorom giełdowym, osobom zainteresowane rynkiem kapitałowym oraz emitentom udostępniamy w serwisie najświeższe informacje opracowane przez PAP, instytucje rynku kapitałowego, a także materiały wideo i transmisje on-line z najważniejszych wydarzeń rynkowych realizowane przez spółkę InfoStrefa.
Z myślą o notowanych spółkach przygotowaliśmy rozwiązania umożliwiające publikację materiałów własnych w serwisie InfoStrefa.com, które dodatkowo - dzięki kanałom dystrybucji Polskiej Agencji Prasowej – znacząco zwiększają zasięg komunikacji prowadzonej przez spółki.

InfoStrefa.com to serwis tworzony przez naszą spółkę we współpracy z Polską Agencją Prasową i Stowarzyszeniem Emitentów Giełdowych.  Dostępny jest także w wersji mobilnej.